0 sztuk
za: 0.00 zł
Jesteś na: Strona główna Informacje o firmie

TODLER - Sklep z zabawkami i artykułami sportowymi dla dużych i małych urwisówWitamy wszystkie urwisy!
Bo nie ma chyba wątpliwości, że każdy z nas był i wciąż jest jeszcze trochę urwisem.
Z pewnością wszyscy mamy na koncie liczną kolekcję
niewinnych przestępstw, z upodobaniem gromadzonych od najwcześniejszego dzieciństwa. Bączki z saletry, sól w cukierniczce podana ciotce do herbaty, ognista woda podprowadzona dziadkowi z piwnicy podczas zabawy w Indian - to tylko mała próbka tego, co udało się nam kiedyś przeskrobać. Ach, to były czasy! A kto nie pamięta swoich najcenniejszych zabawek - pierwszego roweru, na którym wjechaliśmy niechcący w krzaki porzeczek, zestawu klocków Lego przysłanego zza granicy, ogromnej błyszczącej ciężarówki albo nowych wrotek, najładniejszych na całym osiedlu? Teraz te wszystkie przedmioty stanowiące sedno dziecięcego świata możemy zafundować swoim pociechom. A przy okazji, sprawić niezłą frajdę również sobie, uczestnicząc we wspólnej zabawie, znów stając się tym łobuzem o szczerbatym uśmiechu ze starej fotografii.

Dzięki naszym produktom, możecie poszumieć z Waszymi najmłodszymi urwisami a my pomożemy Wam wybrać do tego bezpieczne, rozwojowe i modne przedmioty. Zdajcie się na nas, a gwarantujemy, iż każdy prezent dla dziecka okaże się trafiony i wniesie mnóstwo radości do waszej rodzinnej przestrzeni!

Znajdziesz u nas artykuły sportowe i zabawki dla dzieci w wieku od 1,5 do ... hmm, właściwie to nie ma górnej granicy. To co dla Was wybraliśmy musiało spełnić nasze wygórowane oczekiwania i jest:
  • bezpieczne w użytkowaniu,
  • wykonane z nieszkodliwych materiałów,
  • wysokiej jakości,
  • funkcjonalne,
  • rozwijające na wielu płaszczyznach,
  • a przede wszystkim angażujące do zabawy zarówno dzieci jak i opiekunów.
Nasze zabawki pozwalają spojrzeć na świat przez pryzmat dziecięcej wrażliwości.

Alior Bank, Visa, MasterCard, mTransfer, Credit
sklepy internetowe design maszynowicz.com
Zostaw swoją opinię
Twoja opinia:
Twoja ocena:
1
2
3
4
5
Twój podpis:
Kod z obrazka:
Przepisz obrazek
Zobacz wszystkie opinie
Opinie: 668