0 sztuk
za: 0.00 zł
Jesteś na: Strona główna Trefl Kostka Aktywności VTech 60677
kliknij na miniature, by ją powiększyć

Kostka Aktywności VTech 60677

Producent:
Kod towaru:
TL60677
Kolor
Rozmiar:
Trefl
Ten produkt może być u Ciebie już23 stycznia (wtorek)
Wysyłamy: 
Zapytaj o towar:
tel. 732 850 600
Ocena:
dodaj do schowka
Cena: 156.00 zł
Opis
Opinie o produkcie

Kostka aktywności to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech. Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 9 do 36 miesięcy.
Grająca zabawka zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy.

Kostka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów i kolorów.
Pięć przycisków z cyferkami mają inny rysunek oraz kolor. Po naciśnięciu przycisku zabawka mówi jaka to cyferka. Gdy naciśniemy przycisk ponownie, zabawka powie, jakie zwierzątko jest narysowane na klawiszu wraz z odpowiednią rymowanką oraz wydawanym przez nie odgłosem.
Dodatkowo znajdują się trzy koła zębate, które podczas kręcenia wydają, przyjemny mechaniczny dźwięk. W zestawie jest także kolorowa książeczka wraz z przewracanymi stronami. Na górze zabawki znajduje się święcąca strzałka na tarczy zegara. Przy obracaniu nasza pociecha uczy się nazw przedmiotów i zwierząt. Zabawom towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki.

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawka, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową , natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi zabawki oraz katalog z zabawki firmy vtech.

Wiek: 9-36 miesięcy
Wymiary opakowania: 33 x 22,6 x 33 cm


sklepy internetowe design maszynowicz.com
Zostaw swoją opinię
Twoja opinia:
Twoja ocena:
1
2
3
4
5
Twój podpis:
Kod z obrazka:
Przepisz obrazek
Zobacz wszystkie opinie
Opinie: 668